Značka

Ivoclar Vivadent

16916 produktů 36+ dodavatelů
24 produktů (str. 23/705)
Bluephase G4/EasyCure ochranné návleky 100ks
Ivoclar Vivadent

Bluephase G4/EasyCure ochranné návleky 100ks

Skladem před 3 měsíci

Spolehlivá polymerace na vysoké úrovni Vysoce výkonné vytvrzovací světlo - spolehlivá polymerace Bluephase G4 přesvědčí uživatele spolehlivou polymerací a maximální kompatibilitou s různými materiály. Jeho inteligentní asistent polymerací vás aktivně podporuje během procesu vytvrzování. Spolehlivá polymerace Vysoká intenzita světla umožňuje polymerovat přímé i nepřímé výplně. Rovnoměrná polymerace díky rovnoměrnému rozložení světla v celém emisním okně světlovodu. Inteligentní polymerace Aktivujte inteligentního asistenta polymerace s patentovanou technologií Polyvision. Asistent polymerace světlem detekuje pohyb násadce během procesu polymerace a upozorní vás na případnou nesprávnou operaci. Neomezená kompatibilita s různými materiály Vhodný pro polymerizaci všech současných světlem aktivovaných dentálních materiálů bez omezení. Pokrývá celý rozsah vlnových délek mezi 385 a 515 nm. Můžete si vybrat mezi dvěma různými režimy polymerace Režim vysokého výkonu: 1 200 mW/cm2 Vhodný pro běžné každodenní ošetření. Režim PreCure: 950 mW/cm2 Vhodný zejména pro odstranění přebytečných světlem vytvrzených adhezivních fixačních kompozitů, např. kompozitů Variolink Esthetic. Bezdrátové nabíjení baterií Indukční nabíjení umožňuje dobíjet násadec bez napájecího kabelu. Jednoduše vložte bezdrátový násadec do nabíjecí stanice. Otočný světlovod 10 mm Světlovod má krátkou špičku a lze s ním volně otáčet o 360 stupňů, což umožňuje přístup k povrchům zubů, aniž by pacient musel nepříjemně široce otevírat ústa. Široký 10mm světlovod navíc umožňuje časově úsporné vytvrzovací postupy s jednou expozicí. Máte na výběr: Bluephase G4 je k dispozici ve čtyřech různých barvách a s volitelnými funkcemi (Click&Cure a integrovaný radiometr). Nevíte, která polymerační lampa Bluephase je pro Vás ta pravá? Jednoduše provnejte Bluephase PowerCure , Bluephase G4 a Bluephase EasyCure ! Zpětný odběr vysloužilých baterií - INFORMACE ZDE >> Porovnání všech parametrů najdete ZDE >> Výčet rozdílů mezi lampami najdete ZDE >>

1197 Kč s DPH 12 Kč/ks 100 ks
Koupit
Bluephase G4/G4 with Radiometr - Bluephase G4 Sleva 6 %
Ivoclar

Bluephase G4/G4 with Radiometr - Bluephase G4

Skladem před 4 měsíci

Inteligentní, ergonomická polymerizační lampa, která automaticky detekuje pohyby ruky během polymerizace, a upozorní uživatele. Pro světlem tuhnoucí materiály s vlnovými délkami 385-515 nm. Intenzita světla 1200 mW/cm². G4 with Radiometer – s integrovaným měřičem výkonu a možností práce z elektrické sítě.Technologie Polyvision umožňuje lampě Bluephase G4 zjistit, zda se nástavec během expozice nepohybuje a zda je vytvrzení spolehlivé. Pokud je zjištěn pohyb, lampa vydá upozornění ve formě vibrací, čímž informuje obsluhu o chybě a v případě potřeby automaticky prodlouží dobu expozice o 10 procent. Pokud se nástavec příliš pohybuje – například pokud světlovod vyklouzne z ústní dutiny – lampa se automaticky vypne, takže je možné zopakovat celý proces vytvrzování správně.

40000 Kč 37450 Kč s DPH
Koupit
Bluephase G4/G4 with Radiometr - Bluephase G4 with Radiometer Sleva 6 %
Ivoclar

Bluephase G4/G4 with Radiometr - Bluephase G4 with Radiometer

Skladem před 4 měsíci

Inteligentní, ergonomická polymerizační lampa, která automaticky detekuje pohyby ruky během polymerizace, a upozorní uživatele. Pro světlem tuhnoucí materiály s vlnovými délkami 385-515 nm. Intenzita světla 1200 mW/cm². G4 with Radiometer – s integrovaným měřičem výkonu a možností práce z elektrické sítě.Technologie Polyvision umožňuje lampě Bluephase G4 zjistit, zda se nástavec během expozice nepohybuje a zda je vytvrzení spolehlivé. Pokud je zjištěn pohyb, lampa vydá upozornění ve formě vibrací, čímž informuje obsluhu o chybě a v případě potřeby automaticky prodlouží dobu expozice o 10 procent. Pokud se nástavec příliš pohybuje – například pokud světlovod vyklouzne z ústní dutiny – lampa se automaticky vypne, takže je možné zopakovat celý proces vytvrzování správně.

40000 Kč 37450 Kč s DPH
Koupit
Bluephase G4/PowerCure náhradní baterie
Ivoclar Vivadent

Bluephase G4/PowerCure náhradní baterie

Předobjednávka před 3 měsíci

Spolehlivá polymerace na vysoké úrovni Vysoce výkonné vytvrzovací světlo - spolehlivá polymerace Bluephase G4 přesvědčí uživatele spolehlivou polymerací a maximální kompatibilitou s různými materiály. Jeho inteligentní asistent polymerací vás aktivně podporuje během procesu vytvrzování. Spolehlivá polymerace Vysoká intenzita světla umožňuje polymerovat přímé i nepřímé výplně. Rovnoměrná polymerace díky rovnoměrnému rozložení světla v celém emisním okně světlovodu. Inteligentní polymerace Aktivujte inteligentního asistenta polymerace s patentovanou technologií Polyvision. Asistent polymerace světlem detekuje pohyb násadce během procesu polymerace a upozorní vás na případnou nesprávnou operaci. Neomezená kompatibilita s různými materiály Vhodný pro polymerizaci všech současných světlem aktivovaných dentálních materiálů bez omezení. Pokrývá celý rozsah vlnových délek mezi 385 a 515 nm. Můžete si vybrat mezi dvěma různými režimy polymerace Režim vysokého výkonu: 1 200 mW/cm2 Vhodný pro běžné každodenní ošetření. Režim PreCure: 950 mW/cm2 Vhodný zejména pro odstranění přebytečných světlem vytvrzených adhezivních fixačních kompozitů, např. kompozitů Variolink Esthetic. Bezdrátové nabíjení baterií Indukční nabíjení umožňuje dobíjet násadec bez napájecího kabelu. Jednoduše vložte bezdrátový násadec do nabíjecí stanice. Otočný světlovod 10 mm Světlovod má krátkou špičku a lze s ním volně otáčet o 360 stupňů, což umožňuje přístup k povrchům zubů, aniž by pacient musel nepříjemně široce otevírat ústa. Široký 10mm světlovod navíc umožňuje časově úsporné vytvrzovací postupy s jednou expozicí. Máte na výběr: Bluephase G4 je k dispozici ve čtyřech různých barvách a s volitelnými funkcemi (Click&Cure a integrovaný radiometr). Nevíte, která polymerační lampa Bluephase je pro Vás ta pravá? Jednoduše provnejte Bluephase PowerCure , Bluephase G4 a Bluephase EasyCure ! Zpětný odběr vysloužilých baterií - INFORMACE ZDE >> Porovnání všech parametrů najdete ZDE >> Výčet rozdílů mezi lampami najdete ZDE >>

6722 Kč s DPH
Koupit
Bluephase meter II
Ivoclar Vivadent

Bluephase meter II

Skladem před 3 měsíci

Měřící přístroj pro stanovení intenzity světla polymerační lampy ve spektru 385-515 nm. Vhodné pro všechny lampy s kruhovým světlovodem s průměrem 7-13 mm.

19726 Kč s DPH
Koupit
Bluephase Meter II
Ivoclar Vivadent

Bluephase Meter II

Předobjednávka před 4 měsíci

Bluephase Meter II je přesný radiometr pro rychlé a snadné ověření světelné intenzity všech typů polymeračních lamp. Pouze pravidelné ověřování výkonu zajistí adekvátní polymeraci a konstantně vysokou kvalitu výplní vytvrzovaných světlem. S pomocí Bluephase Meter II je možné kdykoli rychle a přesně změřit světelnou intenzitu [v mW/cm2] stejně jako světelný výkon [v mW]. Bluephase Meter II je vhodný pro všechny typy polymeračních lamp. Výhody - Vysoká přesnost měření s tolerancí pouze ± 10 % ve srovnání s měřeními pomocí kulového integrátoru - Vhodné pro všechny typy polymeračních lamp, jako je halogenová, plazmová, LED, atd. - Ergonomický a praktický design pro každodenní mobilní použití - Integrovaná šablona pro určení průměru kulatých světlovodů - Doplňkový program pro určování světelného výkonu v miliwattech [mW] - Digitální displej

18490 Kč s DPH
Koupit
Bluephase Meter II
Ivoclar Vivadent

Bluephase Meter II

Předobjednávka před měsícem

Bluephase Meter II. Měřák pro stanovení intenzity světla polymerační lampy.

Cena na dotaz
Zjistit cenu
Bluephase návleky - G2 - refil 5x50
Ivoclar Vivadent

Bluephase návleky - G2 - refil 5x50

Předobjednávka před 3 měsíci

Bezdrátová LED polymerační lampa s vysokým výkonem. Vlnová délka 380 - 515 nm. Vysoká intenzita světla 1 200 mW/cm2 pro rychlou polymeraci. Světlovod o průměru 10 mm umožňuje polymeraci rozsáhlejších ploch. Tři programy - pro maximální a hloubkovou polymeraci a pro polyraci snižující pnutí. Moderní, barevný, dobře čitelný OLED displej. Zpětný odběr vysloužilých baterií - INFORMACE ZDE >>

2434 Kč s DPH 487 Kč/ks 5 ks
Koupit
Bluephase ochranné návleky na lampu
Ivoclar Vivadent

Bluephase ochranné návleky na lampu

Předobjednávka před 4 měsíci

Ochranné návleky na lampu Bluephase. Balení 5 x 50 ks. Doplňkové parametry Kategorie: Ostatní příslušenství Záruka: dle podmínek výrobce

2289 Kč s DPH 9 Kč/ks 250 ks
Koupit
Bluephase PowerCure
Ivoclar Vivadent

Bluephase PowerCure

Předobjednávka před 3 měsíci

Vysoce výkonná polymerační lampa s patentovaným inteligentním osobním asistentem Polyvision, automaticky detekuje pohyb při vytvrzování, při nesprávném postupu upozorňuje vibrací, přerušením cyklu. Akustický signál upozorňuje na nutnost opakování expozičního cyklu. 3 stupně intenzity: H - High mode : 1 200 mW/cm 2 T - Turbo mode: 2 000 mW/cm 2 3 - 3s mode: 3 000 mW/cm 2 Bezdrátová polymerační lampa Bluephase PowerCure disponuje třemi různými programy vytvrzování, které je možno libovolně nastavit tak, aby vyhovovaly potřebám v různých situacích. Kromě režimu vysokého výkonu 1200 mW/cm 2 nabízí režim turbo a 3s režim. V režimu turbo produkuje lampa světelnou intenzitu 2000 mW/cm 2 a tento režim je proto vhodný obzvláště pro polymeraci upevňovacích materiálů pro nepřímé výplně. V 3s režim u vyzařuje Bluephase PowerCure světelnou intenzitu 3000 mW/cm 2 , která umožňuje zkrátit dobu osvitu na tři sekundy při světelném vytvrzování přímých výplní kavit I. a II. třídy ve stálém chrupu z okluzálního povrchu. Díky takto krátkým dobám expozice se mimo jiné snižuje riziko výskytu chyb během fáze světelné polymerace. Třísekundovou dobu expozice je možno použít tehdy, používá-li se lampa Bluephase PowerCure v kombinaci s produkty systému 3s PowerCure. Automatický asistent Lampa Bluephase PowerCure je vybavena automatickým asistentem vytvrzování, který „dohlíží na obsluhu“ – rozpozná nechtěný pohyb polymerační lampy a riziko, které může představovat, pokud jde o spolehlivost procedury vytvrzování. Hrozí-li, že výplň nebyla dostatečně vytvrzena, lampa obsluhu upozorní na nevyhovující použití zavibrováním a automaticky prodlouží dobu expozice. Pokud dojde k posunutí lampy příliš daleko od původní polohy, lampa Bluephase PowerCure automaticky přeruší cyklus osvitu, aby jej bylo možné zopakovat správně. Aby bylo toto možné, je zapotřebí inteligentní technologie. V případě Bluephase PowerCure se tato technologie jmenuje Polyvision. Její výhody jsou jasné - odborníci, kteří hledají spolehlivost, snadnou obsluhu a úsporu času získají s Bluephase PowerCure přesně to, co hledají. Libovolně nastavitelná světelná intenzita poskytuje optimální výsledky vytvrzování Výkon vytvrzování je ovlivňován polohou polymerační lampy, ale nejen tou – rozhodující vliv na kvalitu výplně a hloubku vytvrzení má také světelná intenzita vyzařovaná lampou. Nevíte, která polymerační lampa Bluephase je pro Vás ta pravá? Jednoduše provnejte Bluephase PowerCure , Bluephase G4 a Bluephase EasyCure ! Porovnání všech parametrů najdete ZDE >> Výčet rozdílů mezi lampami najdete ZDE >>

55331 Kč s DPH
Koupit
Bluephase PowerCure
Ivoclar Vivadent

Bluephase PowerCure

Neověřeno před měsícem

Polymerizačná lampa so zdrojom LED Polywave (modrá a fialová LED) so širokopásmovým spektrom je vhodná na polymerizáciu všetkých dentálnych materiálov. Vnová dĺžka 385 - 515 nm. Výkon 3000 mW/cm2. Rýchly 3-sekundový mód. Anti-glaring effect - lampa produkuje menej odleskov, ktoré škodia očiam. Vibration - ak pri polymerizácii pohnete rukou mimo výplň, lampa upozorní vibráciou.

48259 Kč s DPH · €1995
Koupit
Bluephase PowerCure - Bluephase PowerCure Sleva 5 %
Ivoclar

Bluephase PowerCure - Bluephase PowerCure

Skladem před 5 měsíci

Polymerizační lampa se zdrojem LED Polywave (modrá a fialová LED). Pro světlem tuhnoucí materiály s vlnovými délkami 385-515 nm. Výkon až 3000 mW/cm². Rychlý 3sekundový mód. Anti-glaring efekt – lampa produkuje méně odlesků, které škodí očím. Funkce vibrace – při pohybu ruky mimo výplň během polymerizace lampa upozorní vibrací.Bluephase PowerCure s světelnou intenzitou 3000 mW/cm², která umožňuje zkrátit dobu osvitu na tři sekundy při světelném vytvrzování přímých výplní kavit I. a II. třídy v trvalém chrupu z okluzálního povrchu. Díky takto krátkým dobám expozice se mimo jiné snižuje riziko výskytu chyb během fáze světelné polymerizace. Třísekundovou dobu expozice je možné použít tehdy, pokud se lampa Bluephase PowerCure používá v kombinaci s produkty systému 3s PowerCure.

49000 Kč 46550 Kč s DPH
Koupit
BLUEPHASE PowerCure 100-240V
Ivoclar Vivadent

BLUEPHASE PowerCure 100-240V

Skladem 4 ks před 3 měsíci

Bluephase PowerCure je dosud nejchytřejší Bluephase. Tato nová vysoce výkonná LED polymerační lampa kombinuje spolehlivost s krátkou dobou expozice – pouhé tři sekundy, používá-li se ve spojení s produkty systému 3s PowerCure.Lampa Bluephase PowerCure je vybavena automatickým asistentem vytvrzování, který „dohlíží na obsluhu“ – rozpozná nechtěný pohyb polymerační lampy a riziko, které může představovat, pokud jde o spolehlivost procedury vytvrzování. Hrozí-li, že výplň nebyla dostatečně vytvrzena, lampa obsluhu upozorní na nevyhovující použití zavibrováním a automaticky prodlouží dobu expozice. Pokud dojde k posunutí lampy příliš daleko od původní polohy, lampa Bluephase PowerCure automaticky přeruší cyklus osvitu, aby jej bylo možné zopakovat správně. Aby bylo toto možné, je zapotřebí inteligentní technologie. V případě Bluephase PowerCure se tato technologie jmenuje Polyvision. Její výhody jsou jasné: Odborníci, kteří hledají spolehlivost, snadnou obsluhu a úsporu času získají s Bluephase PowerCure přesně to, co hledají.Libovolně nastavitelná světelná intenzita poskytuje optimální výsledky vytvrzováníVýkon vytvrzování je ovlivňován polohou polymerační lampy, ale nejen tou – rozhodující vliv na kvalitu výplně a hloubku vytvrzení má také světelná intenzita vyzařovaná lampou. Nová lampa Bluephase PowerCure disponuje třemi různými programy vytvrzování, které je možno libovolně nastavit tak, aby vyhovovaly potřebám v různých situacích: Kromě režimu vysokého výkonu 1200 mW/cm? nabízí režim turbo a 3s režim. V režimu turbo produkuje lampa světelnou intenzitu 2000 mW/cm? a tento režim je proto vhodný obzvláště pro polymeraci upevňovacích materiálů pro nepřímé výplně. V 3s režimu vyzařuje Bluephase PowerCure světelnou intenzitu 3000 mW/cm?, která umožňuje zkrátit dobu osvitu na tři sekundy při světelném vytvrzování přímých výplní kavit I. a II. třídy ve stálém chrupu z okluzálního povrchu. Díky takto krátkým dobám expozice se mimo jiné snižuje riziko výskytu chyb během fáze světelné polymerace. Třísekundovou dobu expozice je možno použít tehdy, používá-li se lampa Bluephase PowerCure v kombinaci s produkty systému 3s PowerCure.Dobře navržený systém produktůInovativní systém produktů 3s PowerCure obsahuje vedle lampy Bluephase PowerCure tvarovatelný kompozit Tetric Power-Fill, zatékavý Tetric PowerFlow a univerzální dentální adhezivum Adhese Universal. Oba výplňové kompozity je možno nanášet až po 4mm vrstvách a podstatně tak zredukovat počet pracovních kroků potřebných pro zhotovení výplně, což umožňuje stomatologickým odborníkům zvýšit každodenní efektivitu práce.

56983 Kč s DPH
Koupit
Bluephase PowerCure & System Kit Mixed
Ivoclar Vivadent

Bluephase PowerCure & System Kit Mixed

Neověřeno před měsícem

Polymerizačná lampa so zdrojom LED Polywave (modrá a fialová LED) so širokopásmovým spektrom je vhodná na polymerizáciu všetkých dentálnych materiálov. Vnová dĺžka 385 - 515 nm. Výkon 3000 mW/cm2. Rýchly 3-sekundový mód. Anti-glaring effect - lampa produkuje menej odleskov, ktoré škodia očiam. Vibration - ak pri polymerizácii pohnete rukou mimo výplň, lampa upozorní vibráciou. Balenie: 1 x Bluephase PowerCure, 20 x 0,2 g Tetric PowerFill IVA, 2 g Tetric PowerFlow IVA, 2 ml Adhese Universal Vivapen, príslušenstvo.

50146 Kč s DPH · €2073 2507 Kč/g 20 g
Koupit
Bluephase PowerCure & System Kit Syringe
Ivoclar Vivadent

Bluephase PowerCure & System Kit Syringe

Neověřeno před měsícem

Polymerizačná lampa so zdrojom LED Polywave (modrá a fialová LED) so širokopásmovým spektrom je vhodná na polymerizáciu všetkých dentálnych materiálov. Vnová dĺžka 385 - 515 nm. Výkon 3000 mW/cm2. Rýchly 3-sekundový mód. Anti-glaring effect - lampa produkuje menej odleskov, ktoré škodia očiam. Vibration - ak pri polymerizácii pohnete rukou mimo výplň, lampa upozorní vibráciou. Balenie: 1 x Bluephase PowerCure, 3 g Tetric PowerFill IVA, 2 g Tetric PowerFlow IVA, 2 ml Adhese Universal Vivapen, príslušenstvo.

50146 Kč s DPH · €2073 16715 Kč/g 3 g
Koupit
Bluephase PowerCure polymerační lampa
Ivoclar Vivadent

Bluephase PowerCure polymerační lampa

Skladem před 3 měsíci

Vysoce výkonná polymerační lampa s patentovaným inteligentním osobním asistentem Polyvision, automaticky detekuje pohyb při vytvrzování, při nesprávném postupu upozorňuje vibrací, přerušením cyklu. Akustický signál upozorňuje na nutnost opakování expozičního cyklu. Anti-glaring effect - lampa produkuje méně odlesků, které škodí očím. 3 stupně intenzity: H - High mode: 1 200 mW/cm2 T - Turbo mode: 2 000 mW/cm2 3 - 3s mode: 3,000 mW/cm2. Vlnová délka 385 - 515 nm.

55617 Kč s DPH
Koupit
bluephase powercure svetlovod 10x9 mm cerny 668873
Ivoclar Vivadent

bluephase powercure svetlovod 10x9 mm cerny 668873

Předobjednávka před měsícem

Vysoce výkonná polymerační lampa s patentovaným inteligentním osobním asistentem Polyvision, automaticky detekuje pohyb při vytvrzování, při nesprávném postupu upozorňuje vibrací, přerušením cyklu. Akustický signál upozorňuje na nutnost opakování expozičního cyklu. 3 stupně intenzity: H - High mode: 1 200 mW/cm2 T - Turbo mode: 2 000 mW/cm2 3 - 3s mode: 3,000 mW/cm2.

Cena na dotaz
Zjistit cenu
Bluephase PowerCure světlovod 10>9mm černý
Ivoclar Vivadent

Bluephase PowerCure světlovod 10>9mm černý

Předobjednávka před měsícem

Vysoce výkonná polymerační lampa s patentovaným inteligentním osobním asistentem Polyvision, automaticky detekuje pohyb při vytvrzování, při nesprávném postupu upozorňuje vibrací, přerušením cyklu. Akustický signál upozorňuje na nutnost opakování expozičního cyklu. 3 stupně intenzity: H - High mode : 1 200 mW/cm 2 T - Turbo mode: 2 000 mW/cm 2 3 - 3s mode: 3 000 mW/cm 2 Bezdrátová polymerační lampa Bluephase PowerCure disponuje třemi různými programy vytvrzování, které je možno libovolně nastavit tak, aby vyhovovaly potřebám v různých situacích. Kromě režimu vysokého výkonu 1200 mW/cm 2 nabízí režim turbo a 3s režim. V režimu turbo produkuje lampa světelnou intenzitu 2000 mW/cm 2 a tento režim je proto vhodný obzvláště pro polymeraci upevňovacích materiálů pro nepřímé výplně. V 3s režim u vyzařuje Bluephase PowerCure světelnou intenzitu 3000 mW/cm 2 , která umožňuje zkrátit dobu osvitu na tři sekundy při světelném vytvrzování přímých výplní kavit I. a II. třídy ve stálém chrupu z okluzálního povrchu. Díky takto krátkým dobám expozice se mimo jiné snižuje riziko výskytu chyb během fáze světelné polymerace. Třísekundovou dobu expozice je možno použít tehdy, používá-li se lampa Bluephase PowerCure v kombinaci s produkty systému 3s PowerCure. Automatický asistent Lampa Bluephase PowerCure je vybavena automatickým asistentem vytvrzování, který „dohlíží na obsluhu“ – rozpozná nechtěný pohyb polymerační lampy a riziko, které může představovat, pokud jde o spolehlivost procedury vytvrzování. Hrozí-li, že výplň nebyla dostatečně vytvrzena, lampa obsluhu upozorní na nevyhovující použití zavibrováním a automaticky prodlouží dobu expozice. Pokud dojde k posunutí lampy příliš daleko od původní polohy, lampa Bluephase PowerCure automaticky přeruší cyklus osvitu, aby jej bylo možné zopakovat správně. Aby bylo toto možné, je zapotřebí inteligentní technologie. V případě Bluephase PowerCure se tato technologie jmenuje Polyvision. Její výhody jsou jasné - odborníci, kteří hledají spolehlivost, snadnou obsluhu a úsporu času získají s Bluephase PowerCure přesně to, co hledají. Libovolně nastavitelná světelná intenzita poskytuje optimální výsledky vytvrzování Výkon vytvrzování je ovlivňován polohou polymerační lampy, ale nejen tou – rozhodující vliv na kvalitu výplně a hloubku vytvrzení má také světelná intenzita vyzařovaná lampou. Nevíte, která polymerační lampa Bluephase je pro Vás ta pravá? Jednoduše provnejte Bluephase PowerCure , Bluephase G4 a Bluephase EasyCure ! Porovnání všech parametrů najdete ZDE >> Výčet rozdílů mezi lampami najdete ZDE >>

7613 Kč s DPH
Koupit