Značka

R&S

66 produktů 36+ dodavatelů
18 produktů (str. 3/3)
Transportní souprava bez média, plastová tyčinka, 1 ks
Med-Lab trade, s.r.o.

Transportní souprava bez média, plastová tyčinka, 1 ks

Vyprodáno před měsícem

Transportní odběrová souprava promikrobiologiik neinvazivnímu odběru biologického materiálu formou výtěru a následnému transportu do laboratoře za účelem mikrobiologické diagnostiky.Obsahuje sterilnísuchýtampon bez media naplastovétyčince. Tampon je vložený ve zkumavce a využívá se k běžným výtěrům z úst, krku, nosu, oka, ucha a rekta, které jsou zpracovány do2 hodinod odběru.Vlastnosti a výhody:Vatový tampon pro transport vzorku do laboratoří.Mikrobiologická diagnostika.Plastová tyčinka.Sterilní suchý tampon ve zkumavce bez media.K běžným výtěrům zpracovaným do 2 hodin.Délka soupravy je 16,5 cm,Oblasti použití:Odběr materiálu pro mikrobiologii.Výtěry z úst, krku, nosu, oka, ucha a rekta.Balení:Prodej po kusech.V balení 500 ks.Před použitím zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro doporučujeme poradu s lékařem. Pečlivě si přečtěte informace o výrobku a je-li součástí, tak i návod k jeho použití.Klinická účinnost zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro nemusí být zaručena, lepší nebo rovnocenná s účinností jiné léčby nebo jiného zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro a jeho použití může být spojeno s riziky.V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

5 Kč s DPH 5 Kč/ks 1 ks
Koupit
Transportní souprava s AMIES med, 50 ks v balení
Med-Lab trade, s.r.o.

Transportní souprava s AMIES med, 50 ks v balení

Vyprodáno před měsícem

Transportní odběrová souprava pro mikrobiologii. Vatový tampon bez aktivního uhlí.Transportní Amies medium bez aktivního uhlí proodběrmateriálu kmikrobiologickémuvyšetření. Obsahuje vatový tampon naplastovétyčince pro výtěry z krku, rány a vaginy a následnému transportu vzorku do laboratoře za účelem mikrobiologické diagnostiky.Optimalizace transportu je nastavena pro Neisseria gonorrhoea mezi odebráním vzorku a kultivací. Medium redukuje přerůstání koliformních organizmů. Nepřítomnost aktivního uhlí usnadňuje barvení podle Grama a přímé testování antigenu.pH 7,3 ± 0,2Vlastnosti a výhody:Vatový tampon pro transport vzorku do laboratoří.Mikrobiologická diagnostika.Plastová tyčinka.Medium bez aktivního uhlí.Redukce přerůstání koliformních organizmů.Přímé testování antigenu.Oblasti použití:Odběr materiálu pro mikrobiologii.Výtěry z vaginy, krku a rány.Balení:Prodej po balení.V balení 50 ks.V kartonu 500 ks. (10 x 15 ks)Před použitím zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro doporučujeme poradu s lékařem. Pečlivě si přečtěte informace o výrobku a je-li součástí, tak i návod k jeho použití.Klinická účinnost zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro nemusí být zaručena, lepší nebo rovnocenná s účinností jiné léčby nebo jiného zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro a jeho použití může být spojeno s riziky.V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

490 Kč s DPH 10 Kč/ks 50 ks
Koupit
Ustalovač AGFA G354, 1 l (na 5 litrů připraveného ustalovače)
FOMA BOHEMIA spol. s r.o.

Ustalovač AGFA G354, 1 l (na 5 litrů připraveného ustalovače)

Vyprodáno před měsícem

Agfa G354 je standardní jednosložkový nevytvrzující ustalovač, jak pro ruční vyvolávání, tak i pro stolní automaty. Vyniká sníženou emisí zapáchajících látek při zachování vysoké kvality. Univerzální použití Ustalovač G354 poskytuje vysoce kvalitní výsledky vyvolávání pro různé typy RTG filmů, včetně modrých nebo zelených filmů pro konvenční radiologii, laserových filmů a filmů pro duplikaci. Ustalovač G354 lze použít v širokém rozsahu vyvolávacích cyklů a teplot. Nejlepší výsledky jsou dosaženy v kombinaci s vývojkou G150 při ručním vyvolávání a s vývojkou G153 při automatickém vyvolávání ve stolních automatech.Vlastnosti a výhody:nevytvrzujícísnížený zápachsnížená emise chemických výparůsnadná manipulace a příprava1l balení = 5 l připraveného ustalovačeV případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

289 Kč s DPH 289 Kč/l 1 l
Koupit
Vilgain Ghee ve spreji 200 ml
Vilgain s.r.o.

Vilgain Ghee ve spreji 200 ml

Vyprodáno před měsícem

Vilgain Ghee ve spreji je praktické přepuštěné máslo s avokádovým olejem ve formě spreje, které usnadní každodenní vaření i pečení. Spojuje jemnou máslovou chuť s lehce oříškovými a ovocnými tóny avokádového oleje. Díky rozprašovači máte dokonalou kontrolu nad množstvím tuku a jeho rovnoměrným nanesením na pánev, plech i hotový pokrm.Procesem přepouštění dochází k odstranění většiny mléčných bílkovin a snížení obsahu laktózy na méně než 0,01 g na 100 ml. Produkt je tak vhodný i pro osoby s citlivostí na laktózu (individuální tolerance se může lišit).Ghee má kouřový bod až 195 °C, což z něj činí ideální volbu pro smažení a pečení při nižších a středních teplotách bez přepalování a vzniku nežádoucích látek. Skvěle se hodí i do horkovzdušné fritézy pro přípravu křupavých pokrmů s minimálním množstvím tuku.Speciální technologie balení odděluje hnací plyn od samotného tuku, takže není ovlivněna kvalita másla. Sprej lze používat v jakémkoliv úhlu a při aplikaci nedochází k úniku plynu, což přispívá k ekologičtějšímu provozu.V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

179 Kč s DPH 0.9 Kč/ml 200 ml
Koupit
Vilgain Grass-Fed Whey Protein, vanilka, 300 g (10 x 30 g)
Vilgain s.r.o.

Vilgain Grass-Fed Whey Protein, vanilka, 300 g (10 x 30 g)

Vyprodáno před měsícem

Proteinový nápoj je ideální volbou pro všechny, kteří hledají vyvážený zdroj bílkovin bez zbytečného cukru a tuků. Každá porce přináší autentickou chuť pravých ingrediencí a obsahuje pouze 117 kcal, takže je vhodná jako doplněk stravy po tréninku, do práce nebo na cesty.Bez umělých aromat, barviv a nadbytečných přísad – jen čistá, přirozená chuť a vysoká výživová hodnota.Vlastnosti a výhody:Obsahuje 22,8 g bílkovin v jedné porci.Minimální obsah tuku (1,8 g) a cukru (2,2 g).Pouze 117 kcal na jednu dávku.Bez umělých aromat a barviv.Snadná a rychlá příprava.Vhodné i při redukční dietě.Oblasti použití:Pro sportovce, aktivní jedince a všechny, kdo chtějí doplnit bílkoviny po fyzické aktivitě nebo nahradit malou svačinu.Balení:Jedna odměrka obsahuje 22,8 g bílkovin, 1,8 g tuku a 2,2 g cukru.Celé balení vhodné pro pravidelné užívání.300 g (10 x 30 g)V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

399 Kč s DPH 1 Kč/g 300 g
Koupit
Vilgain Probiotika, 60 kapslí, 7 probiotických kmenů, 10 miliard živých mikroorganismů
Vilgain s.r.o.

Vilgain Probiotika, 60 kapslí, 7 probiotických kmenů, 10 miliard živých mikroorganismů

Vyprodáno před měsícem

Vlastnosti a použití:Pomáhají udržet zdravou střevní mikroflóru, podpořit trávení a přirozenou imunitu.Ideální pro každodenní péči o zažívání.Balení:60 kapslíV případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

349 Kč s DPH
Koupit
Vilgain Čekankový sirup 350 g
Vilgain s.r.o.

Vilgain Čekankový sirup 350 g

Vyprodáno před měsícem

Vilgain Čekankový sirup je přírodní sladidlo vyrobené šetrnou enzymatickou hydrolýzou z kořene čekanky. Oproti běžným sirupům obsahuje pouze 6 % cukru, má nízký glykemický index (GI < 5) a vysoký podíl vlákniny. Díky tomu je vhodný pro každodenní slazení i při redukčních dietách nebo při kontrole příjmu cukru.Sirup má příjemně sladkou chuť, hustou konzistenci a neobsahuje žádná přidaná barviva ani konzervanty. Obsahuje 69 % vlákniny, především prebiotický inulin, který podporuje zdravé trávení a přispívá k rovnováze střevní mikroflóry. Energetická hodnota je pouze 162 kcal na 100 g, což z něj činí výbornou alternativu ke klasickému cukru nebo sirupům s vysokým obsahem sacharózy.Díky univerzálnímu použití se hodí do kávy, čaje, kaší, jogurtů, dezertů i při pečení nebo přípravě omáček.Balení:350 g.V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

109 Kč s DPH 0.31 Kč/g 350 g
Koupit
Vyúčtování náhrady cestovních nákladů soukromým vozem
DITIS - spol. s r. o.

Vyúčtování náhrady cestovních nákladů soukromým vozem

Vyprodáno před měsícem

Oblasti použití:při soukromé cestě pacienta k vyšetření, léčběVlastnosti:formát A5pacient se soukromě odvezl (SPZ, odkud, kam, nacionály)100 listů v lepeném blokuV případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

63 Kč s DPH
Koupit
Vyšetřovací rukavice Sempercare Safe+, nitril, prodloužené, zesílené, nepudrované, modré, 100 ks - XL
Lohmann & Rauscher, s.r.o.

Vyšetřovací rukavice Sempercare Safe+, nitril, prodloužené, zesílené, nepudrované, modré, 100 ks - XL

Vyprodáno před měsícem

Bezlatexové jednorázové vyšetřovací rukavice s prodlouženou manžetou.Vlastnosti a výhody:Jsou klasifikovány jako ochranné rukavice (kategorie III) podle směrnice pro OOP 89/686/EHS a podle EN 420.Délka 300 mm.Pravolevé rukavice se zdrsněnými konečky prstů.Vhodné pro uživatele s citlivou nebo namáhanou pokožkou.Dobrá odolnost proti chemikáliím - zesílené - 9N.Zakončené srolovaným lemem s prodlouženou manžetou pro dokonalou ochranu při rizikové práci a při styku s rizikovými látkami.Rukavice jsou nepudrované a neobsahují proteiny přírodního latexu. Jsou tak vhodné pro uživatele trpící alergií I. typu.Vhodné pro styk s potravinami.Balení:100 ks v balení (XL pouze 90 ks)10 balení v kartonuV případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

329 Kč s DPH 3 Kč/ks 100 ks
Koupit
Zkumavka Vacumed, polouzavřená sedimentace, černý uzávěr, 100 ks - 1,8 ml
FL Medical s.r.l.

Zkumavka Vacumed, polouzavřená sedimentace, černý uzávěr, 100 ks - 1,8 ml

Vyprodáno před měsícem

Odběrové zkumavky Vacumed pro stanovení sedimentace erytrocytů.Vlastnosti a výhody:Odběrové zkumavky pro stanovení sedimentace erytrocytů obsahují 3,2% (0,109 mol/l) roztok pufrovaného citrátu sodného v poměru jeden díl ke čtyřem dílům krve.Tyto zkumavky jsou používány pro stanovení sedimentace erytrocytů podle Westergrenovy metody.Rozměr 13 x 75 mm1,6/1,8 mlčerný uzávěrBalení:prodej po celém balení - 100 ksV případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

569 Kč s DPH 316 Kč/ml 1 ml
Koupit
Chirana T.Injecta, s.r.o.

ŠITÍ Chirlac braided violet vstřebatelné EP 2 USP 3/0 HR22 1x75cm 24 ks

Vyprodáno před 2 měsíci

Chirlac braided je syntetický, vstřebatelný, pletený chirurgický šicí materiál z polymeru kyseliny glykolové. Materiál má povrchovou úpravu, která je neantigenní a není fi broproduktivní. Vlákna jsou dodávána obarvená fialovým nedráždivým barvivem nebo neobarvená. Chirlac braided vyvolává minimální akutní zánětlivou reakci ve tkáních. Postupná ztráta pevnosti v tahu a absorpce probíhá hydrolýzou. Polymer je degradován na glykolovou kyselinu, která je následně vstřebána a metabolizována. Absorpce vlákna se projevuje postupnou ztrátou pevnosti stehu, bez viditelné změny tlouštky vlákna. Implantacní studie na zvířatech ukazují, že vlákno si po 14 dnech zachovává 75 % a po 3 týdnech 50 % mechanické pevnosti. Ke kompletní resorpci materiálu dochází po 80 až 90 dnech.Balení: 24 ks

2608 Kč s DPH 109 Kč/ks 24 ks
Koupit
ŠITÍ Silon monofil blue nevstřebatelné EP 0,5 USP 7/0 DS12 1x45cm 24ks
Chirana T.Injecta, s.r.o.

ŠITÍ Silon monofil blue nevstřebatelné EP 0,5 USP 7/0 DS12 1x45cm 24ks

Vyprodáno před 3 měsíci

SILON monofilament je nevstřebatelný syntetický šicí materiál vyrobený z polyamidu s hladkým neporézním povrchem. Vlákno je zejména vhodné pro šití kůže a má vysokou pevnost v uzlu. Dobře se uzlí.Vlákna se dodávají v modré a černé barvě.

1917 Kč s DPH 80 Kč/ks 24 ks
Koupit
ŠITÍ Silon monofil blue nevstřebatelné EP 1,5 USP 4/0 1x45cm DS15, 24 ks
Chirana T.Injecta, s.r.o.

ŠITÍ Silon monofil blue nevstřebatelné EP 1,5 USP 4/0 1x45cm DS15, 24 ks

Vyprodáno před 3 měsíci

Silon monofil je monofilní nevstřebatelné vlákno vyrobené z polyamidu a má hladký neporézní povrch. Vlákno je zejména vhodné pro šití kůže a má vysokou pevnost v uzlu. Dobře se uzlí. Vlákno je dostupné v modré a černé barvě.Indikace:Silon monofil je vhodný pro použití zejména v plastické chirurgii a ke stehům kůže ve všech operačních oborech.Reakce v tkáni:Nepatrná zánětlivá reakce na cizí těleso.Kontraindikace:Silon monofil by neměl být použit v případě potřeby dlouhodobé mechanické podpory.Balení: 24 ks

1525 Kč s DPH 64 Kč/ks 24 ks
Koupit
ŠITÍ Silon monofil blue nevstřebatelné EP 2 USP 3/0 1x45cm DS15, 24 ks
Chirana T.Injecta, s.r.o.

ŠITÍ Silon monofil blue nevstřebatelné EP 2 USP 3/0 1x45cm DS15, 24 ks

Vyprodáno před 3 měsíci

Silon monofil je monofilní nevstřebatelné vlákno vyrobené z polyamidu a má hladký neporézní povrch. Vlákno je zejména vhodné pro šití kůže a má vysokou pevnost v uzlu. Dobře se uzlí. Vlákno je dostupné v modré a černé barvě.Indikace:Silon monofil je vhodný pro použití zejména v plastické chirurgii a ke stehům kůže ve všech operačních oborech.Reakce v tkáni:Nepatrná zánětlivá reakce na cizí těleso.Kontraindikace:Silon monofil by neměl být použit v případě potřeby dlouhodobé mechanické podpory.Balení: 24 ks

1525 Kč s DPH 64 Kč/ks 24 ks
Koupit
Chirana T.Injecta, s.r.o.

ŠITÍ Silon monofil blue nevstřebatelné EP 2 USP 3/0 1x75cm DS25, 24 ks

Vyprodáno před 2 měsíci

Popis výrobku: Silon monofilament je syntetické hlazené monofilní polyamidové vlákno ke zdravotnickým účelům. Pro lepší viditelnost v operačním poli se vlákna barví stálým, nedráždivým barvivem schváleným pro použití pro zdravotnické materiály. Maximální protažení vlákna činí 40 %. Silon monofil ztrácí mechanickou pevnost přibližně po 1 roce v tkáni.Indikace: Silon monofil je vhodný pro použití zejména v plastické chirurgii a ke stehům kůže ve všech operačních oborech.Balení: 24 ks

1525 Kč s DPH 64 Kč/ks 24 ks
Koupit
Žádanka o schválení výkonu NCR
DITIS - spol. s r. o.

Žádanka o schválení výkonu NCR

Vyprodáno před měsícem

NCR - propisovacíV případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

69 Kč s DPH
Koupit