Značka

SDI

914 produktů 36+ dodavatelů
24 produktů (str. 5/39)
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A1

Skladem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A1
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A1

Skladem 2 ks před měsícem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A2

Skladem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A2
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A2

Skladem 2 ks před měsícem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A3
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A3

Skladem 2 ks před měsícem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A3

Skladem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A3,5

Skladem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A3,5
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - A3,5

Skladem 2 ks před měsícem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
Luna 2 strzykawka 4 g SDI - OA2
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - OA2

Skladem 2 ks před měsícem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - OA2

Skladem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
Luna 2 strzykawka 4 g SDI - OA3
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - OA3

Skladem 2 ks před měsícem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
SDI

Luna 2 strzykawka 4 g SDI - OA3

Skladem

Diafil 4 g Producent: Diadent Wszechstronny, światłoutwardzalny, nanohybrydowy materiał kompozytowy, który tworzy piękne i trwałe wypełnienia, zachowujące długotrwały połysk. Zastosowanie: odbudowy w zębach przednich i tylnych Zalety: nanohybrydowa formuła, która łączy estetykę mikrokompozytów z wytrzymałością hybryd, wysoka odporność na ścieranie, pękanie i niski skurcz polimeryzacyjny, zapewnia mniejsze ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej, nie opada, łatwo się modeluje, nie przywiera do narzędzi, zapewnia dobrą adaptację do marginesów, doskonała wytrzymałość na pękanie, wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, zapewniają długotrwałe rezultaty, optymalna przezroczystość, opalescencja i fluorescencja przy niezwykłej stabilności koloru, wysoka radioprzepuszczalność, pozwala na łatwą kontrolę wypełnień, Dane techniczne: wytrzymałość na zginanie – 150 MPa, wytrzymałość na ściskanie - 320 MPa, moduła zginania – 13 GPa, skurcz polimeryzacyjny – 0,3%, Kolory: A1, A2, A3, A3,5, B2, A2O, A3O Opakowanie zawiera: Diafil 4 g Diadent w wybranym wariancie kolorystycznym.

588 Kč s DPH · 105 PLN 147 Kč/g 4 g
Koupit
Luna 2, A2 stříkačka 4g, 1 ks
SDI

Luna 2, A2 stříkačka 4g, 1 ks

Skladem 3 ks před 3 měsíci

Luna 2 je další generací univerzálního kompozitu Luna s vylepšenou jedinečnou směsí plniv, která byla vyvinuta v SDI tak, aby se dosáhlo lepší manipulace, velmi vysoké radioopacity a spolehlivých mechanických vlastností. Díky Luna 2 je aplikace kompozitu jednodušší než kdykoli předtím.Vysoká pevnost v tlaku a ohybu.Většina žvýkacích sil je tlakové povahy, což je důležitá mechanická vlastnost pro výplně v postranním úseku, tak aby udržely okluzní zatížení bez fraktur.Luna 2 odolává žvýkacím silám podobně jako dentin. To snižuje riziko selhání buď v oblastech s vysokým namáháním, jako je V. třída, nebo ve více exponovaných oblastech, jako jsou náhrady zubních hrbolků nebo aproximálních lišt.Přirozené vlastnosti zubů při všech světelných podmínkách. Technologie Luna 2 napodobuje přirozené vlastnosti zubů a vaši pacienti si tak mohou užívat realistickou průsvitnost, opalescenci a fluorescenci s mimořádným klinickým výkonem.Další parametryPevnost v tlaku: 360MPaPevnost v ohybu: 130MPaČas vytvrzování: 40 s – opákní odstíny, 20 s – zbývající odstínyHloubka polymerace: 2mmBarevné varianty v odstínech: A1, A2, A3, A3.5, B1, B2, C2, OA2, OA3, I, XB, 2XBBalení: 4g stříkačka

2150 Kč s DPH 2150 Kč/ks 1 ks
Koupit
SDI

Luna 4 g SDI - A1

Skladem

G-aenial A'Chord 4 g GC Producent: GC G-aenial A'Chord jest uniwersalnym materiałem kompozytowym, który w jednym produkcie reprezentuje idealną równowagę prostoty, estetyki i zaawansowanej technologii. Sekretem G-Aenial™ A'CHORD są rewolucyjne, zastrzeżone technologie GC : Full-Coverage Silane Coating (FSC) i wysokowydajne wypełniacze sproszkowane CERASMART® (HPC). Połączenie tych technologii z monomerami zapewnia materiałowi wysoką wytrzymałość, niskie zużycie, zachowanie połysku, odporność na plamienie i doskonałą nieprzepuszczalność promieni RTG. Zastosowanie: odbudowa w zębach przednich, odbudowa w zębach bocznych, odbudowa w odcinkach przednich i tylnych, odbudowa uzupełnień dużych, odbudowa uzupełnień małych, bezpośrednia odbudowa ubytków kl. I, II, III, IV, i V, bezpośrednia odbudowa ubytków w kształcie klina, odbudowa ubytków powierzchni korzenia, licówki bezpośrednie, zamykanie diastemy Zalety: naturalna fluorescencja, uproszczony system unshade zapewnia estetykę wszystkich 16 odcieni Classic Vita z zaledwie 5 odcieniami podstawowymi, szybkie i łatwe polerowanie, wydajny czasowo, unikalna technologia wypełniacza, która naśladuje odbicie naturalnego światła, idealna konsystencja, łatwe modelowanie materiału instrumentem ręcznym lub pędzelkiem, odporność na przebarwienia, doskonała nieprzepuszczalność w promieniach RTG, wypełniacze Full - Coverage Silane Coating (FSC) i High-Performance Pulverized CERASMART® (HPC) zapewniają doskonałe właściwości fizyczne i estetyczne, zapewniona estetyka w każdym świetle, uproszczony jednocieniowy system, Dane techniczne: nieprzepuszczalność promieni RTG 318% Al, głębokość utwardzania dla kolorów : A1, A2, A3, A3.5, JE, AE, BW - 2,5 mm, głębokość utwardzania dla kolorów : A4, A5, A6, AO1, AO2, AO3, BOW - 2,0 mm, wytrzymałość na zginanie - 130 MPa Kolor: A1, A2, A3 Opakowanie zawiera: G-aenial A'Chord 4 g GC w wybranym, dostępnym wariancie.

1114 Kč s DPH · 199 PLN 278 Kč/g 4 g
Koupit
Luna 4 g SDI - A1
SDI

Luna 4 g SDI - A1

Skladem 2 ks před měsícem

G-aenial A'Chord 4 g GC Producent: GC G-aenial A'Chord jest uniwersalnym materiałem kompozytowym, który w jednym produkcie reprezentuje idealną równowagę prostoty, estetyki i zaawansowanej technologii. Sekretem G-Aenial™ A'CHORD są rewolucyjne, zastrzeżone technologie GC : Full-Coverage Silane Coating (FSC) i wysokowydajne wypełniacze sproszkowane CERASMART® (HPC). Połączenie tych technologii z monomerami zapewnia materiałowi wysoką wytrzymałość, niskie zużycie, zachowanie połysku, odporność na plamienie i doskonałą nieprzepuszczalność promieni RTG. Zastosowanie: odbudowa w zębach przednich, odbudowa w zębach bocznych, odbudowa w odcinkach przednich i tylnych, odbudowa uzupełnień dużych, odbudowa uzupełnień małych, bezpośrednia odbudowa ubytków kl. I, II, III, IV, i V, bezpośrednia odbudowa ubytków w kształcie klina, odbudowa ubytków powierzchni korzenia, licówki bezpośrednie, zamykanie diastemy Zalety: naturalna fluorescencja, uproszczony system unshade zapewnia estetykę wszystkich 16 odcieni Classic Vita z zaledwie 5 odcieniami podstawowymi, szybkie i łatwe polerowanie, wydajny czasowo, unikalna technologia wypełniacza, która naśladuje odbicie naturalnego światła, idealna konsystencja, łatwe modelowanie materiału instrumentem ręcznym lub pędzelkiem, odporność na przebarwienia, doskonała nieprzepuszczalność w promieniach RTG, wypełniacze Full - Coverage Silane Coating (FSC) i High-Performance Pulverized CERASMART® (HPC) zapewniają doskonałe właściwości fizyczne i estetyczne, zapewniona estetyka w każdym świetle, uproszczony jednocieniowy system, Dane techniczne: nieprzepuszczalność promieni RTG 318% Al, głębokość utwardzania dla kolorów : A1, A2, A3, A3.5, JE, AE, BW - 2,5 mm, głębokość utwardzania dla kolorów : A4, A5, A6, AO1, AO2, AO3, BOW - 2,0 mm, wytrzymałość na zginanie - 130 MPa Kolor: A1, A2, A3 Opakowanie zawiera: G-aenial A'Chord 4 g GC w wybranym, dostępnym wariancie.

1114 Kč s DPH · 199 PLN 278 Kč/g 4 g
Koupit
SDI

Luna 4 g SDI - A2

Skladem

G-aenial A'Chord 4 g GC Producent: GC G-aenial A'Chord jest uniwersalnym materiałem kompozytowym, który w jednym produkcie reprezentuje idealną równowagę prostoty, estetyki i zaawansowanej technologii. Sekretem G-Aenial™ A'CHORD są rewolucyjne, zastrzeżone technologie GC : Full-Coverage Silane Coating (FSC) i wysokowydajne wypełniacze sproszkowane CERASMART® (HPC). Połączenie tych technologii z monomerami zapewnia materiałowi wysoką wytrzymałość, niskie zużycie, zachowanie połysku, odporność na plamienie i doskonałą nieprzepuszczalność promieni RTG. Zastosowanie: odbudowa w zębach przednich, odbudowa w zębach bocznych, odbudowa w odcinkach przednich i tylnych, odbudowa uzupełnień dużych, odbudowa uzupełnień małych, bezpośrednia odbudowa ubytków kl. I, II, III, IV, i V, bezpośrednia odbudowa ubytków w kształcie klina, odbudowa ubytków powierzchni korzenia, licówki bezpośrednie, zamykanie diastemy Zalety: naturalna fluorescencja, uproszczony system unshade zapewnia estetykę wszystkich 16 odcieni Classic Vita z zaledwie 5 odcieniami podstawowymi, szybkie i łatwe polerowanie, wydajny czasowo, unikalna technologia wypełniacza, która naśladuje odbicie naturalnego światła, idealna konsystencja, łatwe modelowanie materiału instrumentem ręcznym lub pędzelkiem, odporność na przebarwienia, doskonała nieprzepuszczalność w promieniach RTG, wypełniacze Full - Coverage Silane Coating (FSC) i High-Performance Pulverized CERASMART® (HPC) zapewniają doskonałe właściwości fizyczne i estetyczne, zapewniona estetyka w każdym świetle, uproszczony jednocieniowy system, Dane techniczne: nieprzepuszczalność promieni RTG 318% Al, głębokość utwardzania dla kolorów : A1, A2, A3, A3.5, JE, AE, BW - 2,5 mm, głębokość utwardzania dla kolorów : A4, A5, A6, AO1, AO2, AO3, BOW - 2,0 mm, wytrzymałość na zginanie - 130 MPa Kolor: A1, A2, A3 Opakowanie zawiera: G-aenial A'Chord 4 g GC w wybranym, dostępnym wariancie.

1114 Kč s DPH · 199 PLN 278 Kč/g 4 g
Koupit
Luna 4 g SDI - A2
SDI

Luna 4 g SDI - A2

Skladem 2 ks před měsícem

G-aenial A'Chord 4 g GC Producent: GC G-aenial A'Chord jest uniwersalnym materiałem kompozytowym, który w jednym produkcie reprezentuje idealną równowagę prostoty, estetyki i zaawansowanej technologii. Sekretem G-Aenial™ A'CHORD są rewolucyjne, zastrzeżone technologie GC : Full-Coverage Silane Coating (FSC) i wysokowydajne wypełniacze sproszkowane CERASMART® (HPC). Połączenie tych technologii z monomerami zapewnia materiałowi wysoką wytrzymałość, niskie zużycie, zachowanie połysku, odporność na plamienie i doskonałą nieprzepuszczalność promieni RTG. Zastosowanie: odbudowa w zębach przednich, odbudowa w zębach bocznych, odbudowa w odcinkach przednich i tylnych, odbudowa uzupełnień dużych, odbudowa uzupełnień małych, bezpośrednia odbudowa ubytków kl. I, II, III, IV, i V, bezpośrednia odbudowa ubytków w kształcie klina, odbudowa ubytków powierzchni korzenia, licówki bezpośrednie, zamykanie diastemy Zalety: naturalna fluorescencja, uproszczony system unshade zapewnia estetykę wszystkich 16 odcieni Classic Vita z zaledwie 5 odcieniami podstawowymi, szybkie i łatwe polerowanie, wydajny czasowo, unikalna technologia wypełniacza, która naśladuje odbicie naturalnego światła, idealna konsystencja, łatwe modelowanie materiału instrumentem ręcznym lub pędzelkiem, odporność na przebarwienia, doskonała nieprzepuszczalność w promieniach RTG, wypełniacze Full - Coverage Silane Coating (FSC) i High-Performance Pulverized CERASMART® (HPC) zapewniają doskonałe właściwości fizyczne i estetyczne, zapewniona estetyka w każdym świetle, uproszczony jednocieniowy system, Dane techniczne: nieprzepuszczalność promieni RTG 318% Al, głębokość utwardzania dla kolorów : A1, A2, A3, A3.5, JE, AE, BW - 2,5 mm, głębokość utwardzania dla kolorów : A4, A5, A6, AO1, AO2, AO3, BOW - 2,0 mm, wytrzymałość na zginanie - 130 MPa Kolor: A1, A2, A3 Opakowanie zawiera: G-aenial A'Chord 4 g GC w wybranym, dostępnym wariancie.

1114 Kč s DPH · 199 PLN 278 Kč/g 4 g
Koupit
SDI

Luna 4 g SDI - A3

Skladem

G-aenial A'Chord 4 g GC Producent: GC G-aenial A'Chord jest uniwersalnym materiałem kompozytowym, który w jednym produkcie reprezentuje idealną równowagę prostoty, estetyki i zaawansowanej technologii. Sekretem G-Aenial™ A'CHORD są rewolucyjne, zastrzeżone technologie GC : Full-Coverage Silane Coating (FSC) i wysokowydajne wypełniacze sproszkowane CERASMART® (HPC). Połączenie tych technologii z monomerami zapewnia materiałowi wysoką wytrzymałość, niskie zużycie, zachowanie połysku, odporność na plamienie i doskonałą nieprzepuszczalność promieni RTG. Zastosowanie: odbudowa w zębach przednich, odbudowa w zębach bocznych, odbudowa w odcinkach przednich i tylnych, odbudowa uzupełnień dużych, odbudowa uzupełnień małych, bezpośrednia odbudowa ubytków kl. I, II, III, IV, i V, bezpośrednia odbudowa ubytków w kształcie klina, odbudowa ubytków powierzchni korzenia, licówki bezpośrednie, zamykanie diastemy Zalety: naturalna fluorescencja, uproszczony system unshade zapewnia estetykę wszystkich 16 odcieni Classic Vita z zaledwie 5 odcieniami podstawowymi, szybkie i łatwe polerowanie, wydajny czasowo, unikalna technologia wypełniacza, która naśladuje odbicie naturalnego światła, idealna konsystencja, łatwe modelowanie materiału instrumentem ręcznym lub pędzelkiem, odporność na przebarwienia, doskonała nieprzepuszczalność w promieniach RTG, wypełniacze Full - Coverage Silane Coating (FSC) i High-Performance Pulverized CERASMART® (HPC) zapewniają doskonałe właściwości fizyczne i estetyczne, zapewniona estetyka w każdym świetle, uproszczony jednocieniowy system, Dane techniczne: nieprzepuszczalność promieni RTG 318% Al, głębokość utwardzania dla kolorów : A1, A2, A3, A3.5, JE, AE, BW - 2,5 mm, głębokość utwardzania dla kolorów : A4, A5, A6, AO1, AO2, AO3, BOW - 2,0 mm, wytrzymałość na zginanie - 130 MPa Kolor: A1, A2, A3 Opakowanie zawiera: G-aenial A'Chord 4 g GC w wybranym, dostępnym wariancie.

1114 Kč s DPH · 199 PLN 278 Kč/g 4 g
Koupit
Luna 4 g SDI - A3
SDI

Luna 4 g SDI - A3

Skladem 2 ks před měsícem

G-aenial A'Chord 4 g GC Producent: GC G-aenial A'Chord jest uniwersalnym materiałem kompozytowym, który w jednym produkcie reprezentuje idealną równowagę prostoty, estetyki i zaawansowanej technologii. Sekretem G-Aenial™ A'CHORD są rewolucyjne, zastrzeżone technologie GC : Full-Coverage Silane Coating (FSC) i wysokowydajne wypełniacze sproszkowane CERASMART® (HPC). Połączenie tych technologii z monomerami zapewnia materiałowi wysoką wytrzymałość, niskie zużycie, zachowanie połysku, odporność na plamienie i doskonałą nieprzepuszczalność promieni RTG. Zastosowanie: odbudowa w zębach przednich, odbudowa w zębach bocznych, odbudowa w odcinkach przednich i tylnych, odbudowa uzupełnień dużych, odbudowa uzupełnień małych, bezpośrednia odbudowa ubytków kl. I, II, III, IV, i V, bezpośrednia odbudowa ubytków w kształcie klina, odbudowa ubytków powierzchni korzenia, licówki bezpośrednie, zamykanie diastemy Zalety: naturalna fluorescencja, uproszczony system unshade zapewnia estetykę wszystkich 16 odcieni Classic Vita z zaledwie 5 odcieniami podstawowymi, szybkie i łatwe polerowanie, wydajny czasowo, unikalna technologia wypełniacza, która naśladuje odbicie naturalnego światła, idealna konsystencja, łatwe modelowanie materiału instrumentem ręcznym lub pędzelkiem, odporność na przebarwienia, doskonała nieprzepuszczalność w promieniach RTG, wypełniacze Full - Coverage Silane Coating (FSC) i High-Performance Pulverized CERASMART® (HPC) zapewniają doskonałe właściwości fizyczne i estetyczne, zapewniona estetyka w każdym świetle, uproszczony jednocieniowy system, Dane techniczne: nieprzepuszczalność promieni RTG 318% Al, głębokość utwardzania dla kolorów : A1, A2, A3, A3.5, JE, AE, BW - 2,5 mm, głębokość utwardzania dla kolorów : A4, A5, A6, AO1, AO2, AO3, BOW - 2,0 mm, wytrzymałość na zginanie - 130 MPa Kolor: A1, A2, A3 Opakowanie zawiera: G-aenial A'Chord 4 g GC w wybranym, dostępnym wariancie.

1114 Kč s DPH · 199 PLN 278 Kč/g 4 g
Koupit
Luna A1 -1x 4 g stříkačka
SDI

Luna A1 -1x 4 g stříkačka

Skladem

Univerzální výplňový materiál pro každodenní použití ve frontálním i distálním úseku chrupu. Díky vysokému naplnění zaručuje dobrou odolnost proti abrazi. Má nízké polymerační smrštění (do 2 %), vysokou RTG kontrastnost a příjemnou manipulaci, tvarovatelnost a snadno se leští. Luna A1 -1x 4 g stříkačka Univerzální výplňový materiál pro každodenní použití ve frontálním i distálním úseku chrupu. Má nízké polymerační smrštění (do 2 %), vysok

Cena na dotaz 1 g
Zjistit cenu
Luna A1, stříkačka 4g, 1 ks
SDI

Luna A1, stříkačka 4g, 1 ks

Skladem 1 ks před 3 měsíci

Luna je ideální univerzální výplňový materiál pro každodenní výzvy ve frontálním i distálním úseku. Jednoduchý estetický kompozitní systém s výbornou leštitelností, pevností a odolností.Charakteristika: Nízké polymerační smrštění (do 2 %), vysoká RTG kontrastnost (290 %), Indikace - přední i postranní úsek chrupu (velké dostavby, výplně ve frontálním i distálním úseku, fazety, inleje/onleje, dostavby kořenového pahýlu, výplně třídy I, II, IV, V, velice příjemná manipulace a tvarovatelnost, snadná leštitelnost.

2266 Kč s DPH 2266 Kč/ks 1 ks
Koupit
Luna A3, stříkačka 4g, 1 ks
SDI

Luna A3, stříkačka 4g, 1 ks

Skladem 1 ks před 3 měsíci

Luna je ideální univerzální výplňový materiál pro každodenní výzvy ve frontálním i distálním úseku. Jednoduchý estetický kompozitní systém s výbornou leštitelností, pevností a odolností.Charakteristika: Nízké polymerační smrštění (do 2 %), vysoká RTG kontrastnost (290 %), Indikace - přední i postranní úsek chrupu (velké dostavby, výplně ve frontálním i distálním úseku, fazety, inleje/onleje, dostavby kořenového pahýlu, výplně třídy I, II, IV, V, velice příjemná manipulace a tvarovatelnost, snadná leštitelnost.

2266 Kč s DPH 2266 Kč/ks 1 ks
Koupit
Luna A3,5 -1x 4 g stříkačka
SDI

Luna A3,5 -1x 4 g stříkačka

Skladem

Univerzální výplňový materiál pro každodenní použití ve frontálním i distálním úseku chrupu. Díky vysokému naplnění zaručuje dobrou odolnost proti abrazi. Má nízké polymerační smrštění (do 2 %), vysokou RTG kontrastnost a příjemnou manipulaci, tvarovatelnost a snadno se leští. Luna A3,5 -1x 4 g stříkačka Univerzální výplňový materiál pro každodenní použití ve frontálním i distálním úseku chrupu. Má nízké polymerační smrštění (do 2 %), vysok

Cena na dotaz 1 g
Zjistit cenu
Luna A4 -1x 4 g stříkačka
SDI

Luna A4 -1x 4 g stříkačka

Skladem

Univerzální výplňový materiál pro každodenní použití ve frontálním i distálním úseku chrupu. Díky vysokému naplnění zaručuje dobrou odolnost proti abrazi. Má nízké polymerační smrštění (do 2 %), vysokou RTG kontrastnost a příjemnou manipulaci, tvarovatelnost a snadno se leští. Luna A4 -1x 4 g stříkačka Univerzální výplňový materiál pro každodenní použití ve frontálním i distálním úseku chrupu. Má nízké polymerační smrštění (do 2 %), vysok

Cena na dotaz 1 g
Zjistit cenu